GOLDEN GLOBE AWARDS 2017

0
156

Merhaba! Bugün Altın Küre Ödülleri’ndeki en beğendiğim kıyafetleri paylaşacağım. İlk olarak, Altın Küre Ödülleri nedir? Altın Küre Ödülleri her yıl resmi bir yemek töreniyle film ve televizyon dizilerine verilen Amerikan Ödülleri’dir. Birçok ünlü sanatçıya ev sahipliği yaptığı için farklı tarzları ve kıyafetleri de görebilmemize olanak sağlıyor. Haydi bu sene kırmızı halıda sergilenen kıyafetlerden en beğendiklerime bir göz atalım!

Hello! Today I am going to share my favourite looks from Golden Globe Awards 2017. First of all, what is Golden Globe Awards? They are American awards given to films and television series annually at a formal dinner ceremony. Since it hosts many famous people, we can see different styles and clothes. Let’s take a look at my favourite looks from the red carpet!

 

1- Emily Ratajkowski: Sarı, ipeksi Reem Acra elbisesiyle kırmızı halıda boy gösteren Emily Ratajkowski bence her zamanki gibi çok güzel gözüküyordu. Yakasından aşağı uzanan parlak detay ise görüntüsüne çok  orijinal bir hava katmış.

1- Emily Ratajkowski: Emily Ratajkowski, who showed up in the red carpet with a yellow, silky Reem Acra dress, seemed as beautiful as always. The shiny collar added an originality to her look.

 

2- Jessica Biel: Siyah ve beyaz renklerdeki Elie Saab elbisesiyle çok güzel bir görüntüye ulaşan Jessica Biel, benim bu seneki Altın Küre Ödülleri’nde en beğendiklerimden biri. Özellikle etek kısmındaki siyah ve beyaza eşlik eden renkli, üç boyutlu detaylar göz kamaştırıcı!

2- Jessica Biel:  Jessica Biel, who looked beautiful with her black and white Elie Saab dress, is one of my favorites at this Golden Globe Awards. Especially the colorful, three-dimensional details that accompany the black and white in the skirt are dazzling!

 

3- Olivia Culpo: Her detayıyla ve kullanılan renkleriyle göz kamaştıran bir elbise daha! Olivia Culpo’un Zuhair Murad imzalı elbisesinin üst kısımdaki dekoltenin doğru biçimde kullanılması, rengarenk detay ve işlemelere yer verilmesi elbiseyi çok güzelleştirmiş. Rubeus Milano markasının siyah clutch’ıyla tamamladığı elbisesiyle, kırmızı halının şüphesiz en güzel görünenlerinden biriydi.

3-Olivia Culpo: Another dazzling dress with every detail and colours used! Olivia Culpo’s dress ,which is from Zuhair Murad,  has decollecete, which was used correctly, colourful details and embellishments which made the dress look amazing. She completed her look with the black clutch from Rubeus Milano and she was the one of the best looking celebrity at the red carpet, no doubt.

 

4- Blake Lively: Hem oyunculuğunu hem de tarzını çok beğendiğim biri. Altın Küre ödüllerinde tercih ettiği Atelier Versace elbisesiyle gerçekten muhteşem görünüyor. Siyah ve altın rengini uyumuna bayılan biri olarak bu görüntüyü beğenmemem imkansızdı zaten!

4- Blake Lively: I love her acting and her style. She looks amazing in her Atelier Versace dress at Golden Globe Awards. It was impossible for me to not like this look as someone who loves black and gold’s harmony!

 

5- Annette Bening: Birçok kez bu ödüllere adaylığı olan Annette Bening’in bu sene tercih ettiği elbisesi çok güzeldi. Pembe tonundaki elbisesindeki metalik çizgileri çok beğendim. Normalde metalik detaylı kıyafetlerle parlak aksesuar kullanılmasını sevmeyen biri olarak bu elbiseyle parlak altın rengi çantanın uyumunun göz yormadığını düşünüyorum.

5-Annette Bening: Annette Bening, who had a lot of nominations, has chosen a great dress this year. I loved the metallic lines in her pink dress . As a person who does not like to use shiny accessory with metallic clothes, I think that this shiny, gold clutch looked good with her dress.